Odbijaj się w jesieni z tymi instruktorami Nike NBA

, jak mówi stare powiedzenie: „Trenerzy Don’t Play” i nikt nie pomyśli, że grasz z jedną z tych kurtek instruktorskich Nike NBA.

Te najbardziej obecne elementy Nike pojawiają się w 100% nylonowej konstrukcji, najlepiej do dodania lekkich warstw z powrotem do twoich dopasowań. Te elementy są optymalne do noszenia nad kapturem, gdy pogoda zaczyna się chłodniej. Każdy kawałek jest wyposażony w regulowany rąbek do losowania, kieszenie dłoni i pełnej długości zamknięcia guzików z przodu odzieży.

Obraz za pomocą wyłącznego dostawcy
Wysyłka int’l

Kup Teraz

Sama kurtka pojawia się w trzech wariantach „Los Angeles Lakers”, „Chicago Bulls” i „Brooklyn Nets”, przy czym każdy kawałek ma odpowiednio swoje logo obok zindywidualizowanego zaklęcia w stylu uniwerek. Oprócz tego widzimy charakterystyczne logo Swoosh Nike subtelnie przedstawione na lewym rękawie.

Obraz za pomocą wyłącznego dostawcy
Wysyłka int’l

Kup Teraz

Każdy kawałek ma na zamówienie kolor, który częściowo zakłada niektóre kolory swojej drużyny. Kawałek Chicago Bulls pojawia się w „University Red/Black”, Lakersa w „Black/Armadillo”, a wreszcie kawałek Nets w podstawowym „czarnym/białym”.

Jeśli starasz się skopać jedną z tych lekkich kurtek instruktorskich, zachęcamy do szybkiego wejścia! Wybierz rozmiary już się wyprzedają, więc nie przegap!

Obraz za pomocą wyłącznego dostawcy
Wysyłka int’l

Kup Teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published.