Wydanie Przypomnienie: Nie przegap Yeezy Qntm „Quantum”!

Jeśli śledzisz Yeezy Qntm „Quantum” w ciągu ostatnich kilku lat, jutro będzie jednym z najbardziej ekscytujących dni w twoim życiu. Po raz pierwszy wyciekł aż do 2018 roku, charakterystyczne buty do koszykówki Kanye Westa spadły wyłącznie w Chicago na początku tego roku w weekend All-Star, a teraz w końcu rozpoczyna się na całym świecie 5 września w Adidas UK!

Obraz przez adidas
Biorąc najlepsze fragmenty z jednych z najgorętszych modeli Yeezy, jakie kiedykolwiek powstały, pierwszą rzeczą, jaką zauważysz o „kwantowej”, jest czarno-biała cholewka Primeknit, która jest podzielona na półprzezroczyste porcje. Zig-Zag 3M biegnie przez boczne i przyśrodkowe panele boczne, a następnie seria pasków, które wyglądają podobnie do tych, które znaleźli się w Yeezy Extion 350 V2 „Zebra” z 2017 roku.

Panel zamszowy w kształcie litery U pogrąża pudełko na palce dla Yeezy 700, a kostka jest wytwarzana z ciężko nerwowego neoprenu, która jest idealna dla sądu. Obcina odbywa się w metalicznym srebrnym odcieniu, a następnie elegancka i gładka podeszwa środkowa adidas, która wydaje się inspirowana jednostką znalezioną na Yeezy wzrost 380.

Obraz przez adidas
Zrzucając pełne rozmiary rodzinne jutro 5 września o 7 rano z Adidas UK, upewnij się, że trzymasz go w @THESOLESUPPLIER i @THESOLESTOCKS na Twitterze, aby uzyskać najlepszą szansę, aby skopić Adidas Yeezy Qntm „Quantum”! Daj nam znać, jeśli dodasz je do swojej osobistej kolekcji, a w powiązanych wiadomościach Kanye West chce Adidas, aby pozwolił mu nosić Air Jordans!

Obraz przez adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published.