Nike Air Force 1 High Gore-Tex powierzchnie „Triple Black”

za pomocą Nike
Po odsłonięciu Air Force 1 High Gore-Tex w zeszłym tygodniu, wiele sneakerheadów nie miało pewności co do całkowicie białego projektu, szczególnie w przypadku buta, który wskazywałby na radzenie sobie z żywiołami. Trzymając to, Nike ma zupełnie nową „potrójną czarną” kolor, która z pewnością zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby na świeżym powietrzu.

Malowane od pięty do stóp w całkowicie czarnej palecie, „potrójna czarna” działa na bazie balistycznej nylonowej dla dodatkowej wodoodporności. Jest to nałożone przez panele skórki premium, a także wzmocnione trudną skorupą w pudełku palców. Tradycyjny system sznurowania działa zgodnie z bootem zamka o najwyższe dopasowanie blokady, a także trudna karta na pięcie wykorzystuje komfort, który jest najlepszy zarówno na mokre, jak i wietrzne miesiące.

Obraz za pomocą Nike

Obraz za pomocą Nike
Dwa szaleństwa strzelają odpowiednio przez boczne, a przyśrodkowe panele boczne, a także przez kostkę o wysokiej ciętwie, znajdziesz markę „10.” – kolekcję, która świętuje legendarną karierę Bowermana. Zaokrąglić wszystko „Gore-Tex”; jest drobno haftowany piętem, podkreślając wykorzystanie Gore-Tex.

Zmniejszenie w nadchodzących miesiącach Nike Air Force 1 High Gore-Tex „Triple Black” to jedyny but, którego wymagasz w tym sezonie! Upuszczając razem z wcześniej wspomnianą białą parą oprócz czarnej pary z granatowym detalami, upewnij się, że trzymasz ją w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać więcej wiadomości, gdy się rozwija!

Obraz za pomocą Nike

Obraz za pomocą Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.