Michael Jordan kołysze teraz Air Jordan 1 Mids

Odkąd został po raz pierwszy przedstawiony w ciągu dnia, Air Jordan 1 Mid zawsze widział mniej popularnego kuzyna High, do tego stopnia, że ​​wiele sneakeradów nie Pomyśl, że są prawdziwym AJ1. Choć brzmi to głupio, sam Michael Jordan został właśnie zauważony, kołysząc średnie buty i już słyszymy, że ceny odsprzedaży gwałtownie wzrosną.

Sfotografowany przez @ Triggshotit__ kozła widziano strzelanie do obręczy podczas noszenia koloru „reaktywnej cieplnej”, która ma spadnie w tym roku. Z tyłami, z tym, że wszyscy znamy i uwielbiamy konstrukcję skórzaną, została powlekana specjalną warstwą, która zmienia kolory w zależności od ciepła. Chociaż z pewnością nie jest to nic nowego, wcześniej będąc w parach takich jak cywilista X Nike SB Dunk Low, to fakt, że MJ ma na sobie, co czyni je tak wyjątkowymi.

Kultowy skrzydlaty motyw koszykówki jest stemplowany na kostce, a po tym wszystkim ukrytym Nike Swoosh strzela przez boczne i przyśrodkowe panele boczne, finalizując projekt.

Data premiery Nike Air Jordan 1 Mid „Heat Reactive” musi jeszcze oficjalnie zaprezentować, więc upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać więcej wiadomości, gdy się rozwija! Daj nam znać, co o tym sądzisz, a w powiązanych wiadomościach wygląda na to, że dwa zupełnie nowe Travis Scott X Air Jordan 1 OG, które pojawią się wkrótce!

Obraz przez TriggShotit__
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published.