Artysta Sneaker Collabs jest oficjalnie bardziej popularny niż Athlete COLLABS

w utworach Kanye Westa z jego albumu The Life of Pablo z 2016 roku, rapuje „Yeezy, Yeezy, Yeezy właśnie przeskoczył nad Jumpman”. Niezależnie od tego, czy po stronie kontrowersyjnej opinii YE zależy całkowicie od Ciebie, wygląda na to, że Forbes ma ostateczną odpowiedź.

Według amerykańskiej publikacji biznesowej, współpracownicy artystów przechodzą sportowców pod względem popularności i ich ogólnego wpływu na rynku sneakerów. Podobno partnerstwo Adidas Kanye West sprzedaje ponad 70% więcej trampek niż oferta Stepha Curry’ego Under Armour i usuwa około 9% więcej w ogólnej sprzedaży w porównaniu do LeBron Jamesa. Innymi wpływowymi artystami wymienionymi w artykule byli Pharrell Williams z Adidas, Rihanna z Pumą i Travis Scott z Nike.

Współzałożyciel stadionów, Jed, wciąż ujawnił swoje przemyślenia na temat tego, dlaczego tak było: „Wpływ artystów na kulturę staje się bardziej wpływowy w dzisiejszym krajobrazie z większymi obserwacjami mediów społecznościowych i ogólnie uwagi mediów. Ponadto, gdy charakterystyczne buty sportowców są bardziej zaprojektowane do występów, artyści mogą bardziej skupić się na estetyce i naprawdę ucieleśniają swój punkt widzenia i smaku w produkcie. Ostatecznie prowadzi to do elastyczności w tworzeniu „chłodniejszych” stylów, które konsumenci mają tendencję do mieszania się z idealną burzą marketingu poprzez obserwowanie artystów. ”

Co sądzisz o tej wiadomości? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i koniecznie sprawdź dziesięć najgorętszych sneakerów w 2018 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.