Glam Up Your Gaming za pomocą tego pakietu Gucci X Xbox Series X

Zgodnie z pogłoskami pobudzonymi przez tajemnicze tweety na początku tego tygodnia, wydaje się, że partnerstwo Gucci X Xbox jest prawdziwe, a także pojawi się w Hell of bardzo wcześniej niż myśleliśmy. Ten nieprzewidziany link zawiera konsolę Xbox Series X, a także inne produkty przyklejone w podpisu monogramu Gucci.

To całkowicie odrębne partnerstwo składa się z czterech mocno logo łożyskowych, w tym dużego bagażnika, samego Xboxa, a także dwóch kontrolerów bezprzewodowych, dzięki czemu możesz również zgiąć się na swoich kumpli, a także grać razem.

Obraz przez Gucci/Xbox
Pragnieje z paskiem internetowym Gucciego biegnącego po środku w czerwonym i niebieskim tonie. Ponadto zakątki pudełka pokazują jasny żółty odcień, który oddziela się wraz z limonkowanym stylem czcionki Xbox z przodu. Wszystko to jest kupowane razem przez wspomniany wcześniej druk monogramowy.

Obraz przez Gucci/Xbox
Sam Xbox wydaje się nieco bardziej subtelny, z całkowicie overową czarną podstawą pokrytych wytłoczonym konstrukcją monogramu. Kontrolery bezprzewodowe noszą dokładnie taki sam pasek Gucci, jak pole, a także działają tonalne logo Gucci.

Zgodnie z oczekiwaniami pakiety te będą ograniczone do 100 elementów ponumerowanych, a także będą oferowane od 17 listopada na miejscu Gucci, a także wybranych sklepów. W innych wiadomościach długo oczekiwana kapsułka Dior x Sacai FW21 jest wreszcie tutaj.

Obraz przez Gucci/Xbox

Leave a Reply

Your email address will not be published.