12 najlepszych utworów ukrytych w odmianie trenera Foot Locker

Jeśli jesteś oddanym obserwatorem @TheSolerestocks, nie będziesz o tym powiadomiony o kilku głównych uzupełnieniach za pośrednictwem Foot Locker UK. To jest kupiec, który po prostu daje. Niezależnie od wyjątkowo ograniczonego ultra poprawy 1,0 „krem” do Yeezy 350 uzupełniło się w dużych rozmiarach w ciągu ostatnich kilku tygodni!

Wyszukaj głęboko w odmianie obuwia, a także o wiele bardziej niż prawdopodobne, że napotkasz poduszkę lub wczesną premierę. Nie wierzysz nam?! Spójrz na te 12 najlepszych utworów poniżej, a także nie śpij, ponieważ nie wszyscy rozumieją, że siedzą!

Nike Vapormax 2.0 Tiger | Oferowany w Foot Locker UK

Część zaciętej paczki „zwierząt”, ta żywa kolorowa była jedna z najszybszych do wyprzedania. Jeśli nadal liżesz rany z braku, nie można przegapić tego uzupełnienia. Po raz kolejny głównie we wszystkich rozmiarach!

Nike Vapormax 2019 Olive | Oferowany w Foot Locker UK

Wyłącznie dla garstki sprzedawców detalicznych, nie można nawet policjantowi tej kolorystycznej drogi z Nike UK! To najlepszy sezonowy odcień, a także równie atrakcyjny jak model „czarny”!

Nike Air Max 97 Nocturnal Anime | Oferowany w Foot Locker UK

Ultra miękka skórzana funkcje tego wyprzedania Air Max 97. Było to jeden z najlepszych sprzedawców 2017 – ledwo niezwykłego, zapewniał premium wykończenie! Właśnie wtedy, gdy wierzyłeś, że są to całkowicie Deadstock, szafka stopowa idzie na pełnowymiarowy bieg!

Nike Zoom 2K Triple Black | Oferowany w Foot Locker UK

Jeśli nie było to wystarczające, że są to zupełnie nowa sylwetka, Zoom 2K jest oferowany tylko w Foot Locker UK. Funkcjonariusz policji, który rozmiar na początku przed większym przedstawieniem wydarzenia w tym miesiącu!

Nike Tunned 1/ Air Max 97 Gray | Oferowany w Foot Locker UK

Jest coś, co można powiedzieć, aby podeszły obuwie, zwłaszcza style lubi je. Łącząc się zarówno w TN, jak i Air Max 97, jest to najwyższe w słynnym obuwie Nike.

Adidas Ultra Poprawa 4,0 czarnych ekologicznych ekologicznych | Oferowany w Foot Locker UK

To cętkowana kolor, która sprawia, że ​​ta ultra poprawia się tak popularna. W rzeczywistości podczas ostatniej sondażu na Twitterze zostały one uznane za jedno z najlepszych wydań w 2017 roku! Rozmiary są całkowicie wyprzedane w Adidas, ale nadal możesz bezpiecznie parę za pomocą szafki.

Nike Air Max 270 Bred | Oferowany w Foot Locker UK

Tradycyjna hodowlana kolorowa kolorystyka tego ultra współczesnego buta. Pełniona 270-stopniowa amortyzacji Vapormax, jest to konkurent dla wielu wygodnych trenerów na drodze!

Nike Vapormax Utility Triple Black | Oferowany w Foot Locker UK

I wierzyłeś, że ten długotrwały Vapormax został całkowicie wyprzedany! Uwierz jeszcze raz, gdy Foot Locker właśnie wprowadziła własną specjalną kolorystykę z dominującą czarną cholewką, a także subtelnymi hitami królewskiego niebieskiego!

Nike dostroił 1 potrójny czarny | Oferowany w Foot Locker UK

Jedna z wielu specjalnych kolorów TN Foot Locker, ta ukryta sylwetka nie mogła być o wiele bardziej ponadczasowa. Jest to elastyczna opcja sparowania z prawie wszystkim, od dżinów po joggery lub szorty.

Nike Vapormax Black Grey | Oferowany w Foot Locker UK

Wszystkie wyprzedane w wielu sprzedawcach detalicznych, ten cenny Vapormax został uzupełniony, a także jakoś, rozmiary są nadal dostępne. Czy może to być jedna z najlepszych zeszłorocznych kolorów?!

Nike Air Force 1 Low White Red | Oferowany w Foot Locker UK

Oldschool Colourway przekazuje lekceważącą klasę do lotnictwa 1. Otrzymują one wystarczające zainteresowanie, jednocześnie zachowując elastyczność na wszystkie okazje.

Nike Tunned 1/ Air Max 97 Black | Oferowany w Foot Locker UK

Jeśli jesteś zły na potrójne obuwie, ten hybrydowy trener jest tylko dla Ciebie. Połączanie najlepszych z Air Max 97, a także dostrojone 1, czego nie kochać?!

Leave a Reply

Your email address will not be published.