10 najpopularniejszych wydań sneakerów z lutego 2019 r.

, podczas gdy wszyscy wciąż regenerujemy z długu po nowym latach, marki sneakerów nie wyciągnęły żadnych ciosów, gdy dotyczy to upuszczania butów. Po zwalnianiu zwolnień po zakończeniu wydawnictw, nigdy nie było znacznie lepszego czasu na bycie sneakerhead. To powiedziawszy, wykonaliśmy niemożliwe zadanie podsumowania dziesięciu najpopularniejszych kropli tego miesiąca.

Od ogólnych wydań po kilka najbardziej ekskluzywnych kopnięć na świecie, bardzo starannie starannie dobraliśmy najbardziej pożądane krople lutego, których potrzebujesz w swojej kolekcji sneakerów, teraz idealnie!

Bape x Adidas Ultra poprawia „zielony”

Po wyjątkowo pożądanej współpracy NMD R1 w 2017 roku Bape i Adidas jeszcze raz po raz kolejny dla Bape x Adidas Ultra Improving „Green”! Wykonany z niewiarygodnej miski, 1. motyw kamuflażu japońskiej wytwórni rozpoznuje cholewkę Primeknit w różnych odcieniach zieleni, podczas gdy zaciemniona podeszwa środkowa, a także kontynentalna podeszwa zewnętrzna znajduje się pod stopami. Zaokrąglanie wszystkiego jest patriotyczną głową małpy, która zdobia idealny język, zaokrąglając styl końcowy, który spadł 2 lutego.

Off-biały X Nike Air Max 90 „Ruda pustynia”

Po znacznym opóźnieniu biała X Nike Air Max 90 „Ruda pustynna” wydana ostatnie 7 lutego do wielu fanfar. Malowany w jasnobrązowym odcieniu w jego cholewce, uderzający pomarańczowy szum jest obecny wzdłuż bocznych paneli, podczas gdy silna łatka „Hyper Jade” dostarcza buta pięknie kontrastowanej estetyki. Poniżej podeszwa środkowa w powietrzu jest obecna dla dodatkowego komfortu, a także gładszego kroku, a także do okrążenia rzeczy, marki „powietrza” uzupełnia zdekonstruowaną estetykę, którą wszyscy rozumiemy, a także miłość.

Adidas ZX 4000 4D „Bugwear White”

Odkąd po raz pierwszy wyciekł w lipcu, Sneakerheads w dowolnym miejscu czekali na wydanie Adidas ZX 4000 4D „Footwear White”, a także futurystyczna sylwetka, która na koniec uderzyła w półki 9 lutego! Lekcja w specjalnej stylizacji sneakerów, cholewka ZX 4000 4D, jest wykonana z kombinacji materiałów premium, a także pomalowanej na czystej białej kolorystyce. Podsumowując, podeszwa środkowa Futureraft 4D 4D to „Aero Green”, znajduje się poniżej dla dodatkowego komfortu, a także nieograniczonej amortyzacji.

Nike Air Foamposite One „Floral”

Wydany 14 lutego w samą porę na Walentynki, Nike Air Foamposite One „Floral” jest mocno zainspirowany dziełami sztuki, takimi jak Jan Davidsz. De Heem „Kwiaty w wazonie”. Opierając się na ukrytej czarnej podstawie, jej błyszcząca górna górna górna górna górna jest wszechwiedzająca kwiatowa wzór. Ukraczane zachwycającymi różami, a także delikatnymi stokrotkami, buty jest równoważone przez surową czarną podeszwę, gardło, a także wewnętrzną podszewkę. Branding jest tutaj minimalny, z odrobiną haftowanego Swoosha w pobliżu palca, a także luksusowym złotym zamkiem z koronki.

Travis Scott x Nike Air Jordan 33 „Cactus Jack”

Pomalowany w charakterystycznym schemacie La Flame „Army Olive”, a także kolorystyki „Ale Brown”, Travis Scott X Nike Air Jordan 33 „Cactus Jack” hit hit 14 lutego a także siatka. Słynne logo Jumpman uderza w idealny język, a charakterystyczny motyw Scotta „Cactus Jack” pochłania lewą. Dodatkowe marki zdobią piętę, a także odrzutowiec konkurencyjny, na który wpłynie na zarysowanie, można odkryć w całym tekście, na przykład tag „Pull to Eject”.

Nike Air Jordan 1 „Turbo Green”

Zdecydowanie na pożyczenie tradycyjnego blokowania kolorów „Chicago”, Nike Air Jordan 1 „Turbo Green” wydany 15 lutego, a także z białą skórzaną podstawą, która jest akcentowana przez zamszowe nakładki „Turbo Green”. Specjalna marka „SP 19 Air Jordan 1 High OG” towarzyszy charakterystycznym szumu średniej stopy, a także kolorystyka jest podwyższona z czystą białą podeszwą środkową, która jest połączona z kontrastową ekologiczną gumową podeszwą zewnętrzną.

Nike Adapt BB „Black”

Ponieważ został po raz pierwszy wprowadzony w marcu 2016 r., Sneakerheads w dowolnym miejscu (IM) cierpliwie czekał na wydanie następcy niezwykle widocznego hiperadapt 1.0, a także na koniec 17 lutego w typu Nike Dostosuj BB „Black”! Biorąc rodzaj buta do koszykówki, po włożeniu stopy buty natychmiast dostosowuje się do kształtu stopy. Genialny system samodzielnego leczenia został również całkowicie przerobiony, co ostatecznie był mniejszy, lżejszy, a także umożliwia znacznie więcej zastosowań w wielu sportach. W przeciwieństwie do Hyperadapt 1.0, adaptacja BB może połączyć się z smartfonem, dzięki czemu możesz dopracować dopasowanie, przełączać między ustawieniami, dostosowywać światła, sprawdzić poziomy baterii, a także więcej.

Stan społeczny x Nike Air Jordan 6 „Dark Concord”

Zainspirowany różnymi aspektami drogi Michaela Jordana do sukcesu, stan społeczny X Nike Air Jordan 6 „Dark Concord” z 21 lutego został powołany ze statusem społecznym. Budowanie na bucie MJ USEd podczas swoich pierwszych mistrzostw NBA w 1991 roku, pełna czarna krowa futra cholera jest tak samo ukradkowa, podczas gdy hity Purple płacą charakterystyczne kolory gospodarza All-Star Game.

Adidas Yeezy poprawia 700 „sól”

Po tonach wycieków, a także zwiastunów, Adidas Yeezy poprawi 700 „sól”, upadł ostatnio 23 lutego. Malowane w ultra czyste kombinację z różnymi odcieniami białej zawierającej cały czas, „sól” jest wykonana ze skóry, a także siatki, a także siedzi na szczycie grubej podeszwy środkowej, która jest zakończona trudnym, a także długotrwałym gumowa podeszwa zewnętrzna pod spodem. Jeden z najczystszych do tej pory Yeezys, to najlepsze buty na lato.

Nike Air Max 720 „Total Eclipse”

Wykorzystując najdroższy jak dotąd styl systemu powietrznego, który jest wykonany z ponad 70% odpadów wytwarzanych w recyklingu, Nike Air Max 720 „Całkowite zaćmienie” jest pomalowane w zamordowanym planie kolorów z różnymi strukturami w jego górnej części, aby uzyskać kontrast teksturowy. Zrzucona 28 lutego perforowane inżynierię, które razem zapewnia najwyższe wrażenia oddychające, a także poniżej, niedawno nazwana poduszka powietrzna wykorzystuje osoby noszące zwinne, a także pływające uczucie. Naprawdę nie możesz się pomylić z tym CREP!

Cóż, masz to! Dziesięć najpopularniejszych wydań w lutym 2019 roku! Dokładnie jak wiele z nich poradziłeś sobie z gliną? Co jest na twojej liście pożądanych? Zrozummy w sekcji komentarzy poniżej, a także pamiętaj, aby je zablokować jedynego dostawcy dla obecnego, a także największego w tenisówkach!

Leave a Reply

Your email address will not be published.